צווארון לבן

עבירות צווארון לבן מאפיינות לרוב אנשים בעלי מעמד גבוה ובשנים האחרונות הפכו ל"מכת מדינה" לפיכך – המדינה שמה לה למטרה להילחם בחומרה נגד מבצעיהן.

אילו עבירות מוגדרות כעבירות צווארון לבן ?

עבירות צווארון לבן הינן בין היתר: 

  • עבירות של נתינת ונטילת שוחד
  • עבירות מס
  • עבירות על חוק ההגבלים העסקיים
  • הלבנת הון
  • ועוד

עבירות צווארון לבן דורשות בדרך כלל מומחיות ובקיאות רבה לא רק בהיבט הפלילי אלא גם הבנה עמוקה בתחום הכלכלי או הייחודי לביצוע העבירה שכן עבירות אלה מצריכות על פי רוב תחכום ותכנון מוקפד.

לכן – לא כל עורך דין פלילי מבין בהכרח את המטריה ומנוסה בייצוג חשודים או נאשמים המוגדרים כ"צווארון לבן".

בעבירות צווארון לבן הכרחי להכיר את הליכי החקירה הייחודים ואת היחידות המוכשרות והמיומנות לטפל בתיקים רגישים אלה.

ניסיוננו בעבר כתובעים בכירים בפרקליטות בטיפול, בין היתר, בתיקים כלכליים, תיקי שוחד של אישי ציבור, תיקי הלבנת הון, חילוטי רכוש ועוד הוא שמעניק לנו כיום יתרון משמעותי בייצוג נאשמי "צווארון לבן" ואישי ציבור.

הכרותינו את הפרקליטות, את הפרקליטים ואת הרשות השופטת באזורינו מעניקים לנו יתרון נוסף ועדיף על פני משרד גדול מתל אביב ש"מבקר" באיזור, כשלא בהכרח הבכיר בפירמה במשרד (עמו סוכם הייצוג) הוא זה שינבור בעצמו בכל עשרות אלפי המסמכים, יקרא אותם ויגיע בעצמו לכל הדיונים (משפטים בעבירות צווארון לבן עשויים להמשך שנים ארוכות).

בתיקים מורכבים אלה יש הכרח להכיר את התיק על בוריו ולא באמצעות עורך דין זוטר או מתמחה.

אנחנו מתחייבים כי בתיקים מורכבים מסוג זה נקיים בכל שלב ושלב סיעור מוחות בין השותפים החל מליווי החשוד בשלב החקירה הראשונה במשטרה ולאורך כל ההליך הפלילי, כמובן שנקרא כל פיסת עמוד, נאזין לכל שיחה מוקלטת בהאזנת סתר, נלמד כל ראיה נכיר כל עד וגרסתו ונייצג במסירות ובאופן אישי ודיסקרטי.

ניסיוננו הרב במשך כ – 20 שנה כתובעים וכסניגורים מלמד כי – ניהול נכון של חקירה במשטרה בחשד לביצוע עבירת צווארון לבן, הוא שישליך על ההליך כולו ועל סיכוי סגירת התיק כלא היה או לחלופין עשוי לצמצם את היקף החשדות. ההתמודדות בעבירות אלה כמוה כמלאכת מחשבת ויש להפקיד את האחריות לה בידי עורכי דין פלייים מנוסים ומומחים בתחום.

ניסיוננו גם  מלמד כי ייצוג מקצועי ומהודק בידי עורכי דין פליליים "יוצאי המערכת" מעניק יתרון גדול ומשמעותי במהלך ההליך הפלילי ועוד קודם לכן בשלב החקירות ובעל ערך רב עד להשגת תוצאה טובה ומיוחלת עבור הלקוח.

נשמח לעמוד לצידך ולהוביל אותך בבטחה בסבך הפלילי עד לתוצאה המיטבית ביותר עבורך.

הערה:

מאמר זה הינו למידע כללי וראשוני בלבד הנכון למועד כתיבתו. הוא אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי עם עורך דין פלילי לגופו של עניין ודאי אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי לפני חקירה פלילית במשטרה ולפני נקיטה בכל פעולה אחרת.

זקוקים לעזרה או ייעוץ משפטי? השאירו פרטים!

עומדים לפני מעצר עד תום ההליכים? מעוניינים להגיש ערר או זקוקים ליעוץ משפטי? התקשרו עוד היום: 04-8200803